Wniosek o założenie konta

Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, jeśli chcesz mieć własne konto użytkownika.

Zanim jednak to zrobisz zapoznaj się z zasadami korzystania z konta

Jeśli wniosek o założenie konta zostanie zaakceptowany, to otrzymasz wiadomość mejlową i będziesz mógł się zalogować.

Konto użytkownika

Nazwa użytkownika MUSI mieć postać "Nazwisko Imię" - inne nazwy nie będą uznawane i wnioski z takimi nazwami mogą być usuwane (w miarę możliwości z powiadomieniem o tym) lub w miarę możliwości zatwierdzane z poprawną nazwą konta (zmienioną przez zatwierdzającego).

Na Twój adres e‐mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca złożenie wniosku o założenie konta. Kliknij na link zawarty w tej wiadomości. Hasło do konta zostanie przesłane poprzez e‐mail, gdy konto zostanie już utworzone.

Informacje osobiste

Twoja biografia zostanie zamieszczona jako początkowa zawartość Twojej strony użytkownika. Upewnij się, czy na pewno chcesz opublikować te informacje.

Prosimy o zawarcie w swojej poniższej biografii wszelkich istotnych informacji - przede wszystkim przynależność do konkretnej jednostki terenowej PTI (jest to konieczne do pozytywnego zatwierdzenia wniosku).

Autobiografia (wyłącznie czysty tekst):

Inne informacje

Następujące informacje nie będą udostępniane. Zostaną użyte tylko na potrzeby tego wniosku o założenie konta użytkownika. Możesz wyświetlić kontakty np. numer telefonu, by łatwiej zdecydować o zatwierdzeniu lub odrzuceniu wniosku.

Życiorys (opcjonalne):

Dodatkowe informacje:

Lista adresów stron internetowych, jeśli posiadasz (każdy w osobnym wierszu):

Warunki użytkowania serwisu

Zabezpieczenie przed automatycznym tworzeniem konta - wpisz w pole poniżej wynik prostego działania matematycznego (pomoc):

=